SSS

Stüdyo Çekimlerinde Konseptleri Nasıl Belirliyoruz?

Instagram hikayesinin öne çıkanlar kısmında konseptlerin bir kısmına ulaşabilirsiniz. Bunun dışında sadece size özel olmasını istediğiniz konseptleri birlikte hayal ediyor ve gerçeğe dönüştürüyoruz 🙂

Dış Mekan Çekimleri Nasıl Oluyor?

Belirlenen mekanda en az 1 saatten başlayan dış çekim paketlerimiz var. Aynı zamanda doğumgünü kutlaması gibi etkinliklerinizde de çekim gerçekleştirebiliyoruz. Üstelik fotoğraf çekimlerine, dilerseniz drone’la alacağımız kayıtları da eklediğimiz video çekimini dahil edebiliriz.

Aile Çekimi Konseptlere Dahil Mi?

Konsept paketine, çocuklarınız için kurduğumuz konseptle çekeceğimiz bir kaç aile anı fotoğrafı da dahil. Ancak fon değişikliği yaparak gerçekleştireceğimiz aile çekimleri ayrı bir konsept olarak değerlendirilmektedir.

Kostümler Nasıl Ayarlanıyor?

Özellikle yenidoğan, ara dönem, 1 yaş ve 2 yaş çekimleri için stüdyomuzda bir çok kostüm mevcut. Ancak daha büyük yaş grupları için kostümler konusunda sizden destek istiyoruz.

Stüdyo Çekimleri Ne Kadar Sürüyor?

Çekimler her konsept başına yaklaşık yarım saat sürüyor. Ancak sonuçlar içimize sinmezse, bu süreyi esnetebiliyoruz. Bununla ilgili detaylı bilgi için blog kısmındaki ilgili yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Video Çekimi Yapıyor Musunuz?

Talep etmeniz durumunda, çekimlerimiz sırasında alacağımız kayıtlarla mini video klip oluşturabiliyoruz.

Ortalama Kaç Poz Teslim Ediyorsunuz?

Konsept için ayrılan süre boyunca olabildiğince fazla fotoğraf çekiyoruz. Günün sonunda elimizde ortalama ay ve yaş çekimleri için yaklaşık 75-100, yenidoğan çekimleri için ise yaklaşık 50-75 civarı kullanılabilecek poz oluyor ve hepsine düzenleme yaparak online digital galeride size teslim ediyoruz.

Online Digital Galeride Teslim Ne Demek?

Size özel oluşturacağımız online galerinin linkini paylaşarak fotoğraflarınızı teslim ediyoruz. Siz bu linkten fotoğraflarınızı ister tek tek ister topluca indirebiliyor ve galerinizi sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz. Bu galeri 1 ay boyunca aktif kalıyor.

Fotoğraf Baskısı ve Albüm Teslim Ediyor Musunuz?

Her çekim paketinin için seçtiğiniz 5 adet fotoğrafın 15*21 cm’lik baskısını hediye ediyoruz. Dilerseniz seçtiğiniz fotoğraflardan oluşturacağımız albüm ve/ veya istediğiniz sayıda baskı dahil edebiliriz.

Fotoğraflarımızı Ne Zaman Teslim Edeceksiniz?

Stüdyo çekimlerinde digital galerinizi çekimi takip eden 2 hafta içerisinde, dış çekimlerde ise 2 ay içerisinde teslim ediyoruz. Digital galeri tesliminde sonra seçeceğiniz fotoğraflardan alacağımız baskı ve oluşturacağımız albümlerin teslim süresi ise çalıştığımız firmaların yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Çekime Gelirken Biz Ne Yapmalıyız?

Eğer kıyafet ve aksesuar getirecekseniz, öncesinde belirleyip hazırlamanızı öneririz. Yenidoğan çekimlerinde ise bebeğin beslenmesi çok önemli olduğundan bu konuda hazırlık yapmış olmanız elzem. Onun dışında süslenip gelmek dışında başka bir şey yapmanıza gerek yok 🙂 Detaylı bilgi için blog kısmındaki ilgili yazılarımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Çalışma Saatleriniz Nasıl?

Haftanın 7 günü, 24 saat çekim yapmaya hazırız 🙂 Ancak miniklerle yaptığımız çekimlerde en iyi sonuçları alabilmek için çekim saatlerimizi onların uyku saatlerine göre belirlemeye dikkat ediyoruz.

Pandemi Önlemleriniz Neler?

Pandemi döneminde kendi sağlığımız kadar sizlerin sağlığını korumak da bizim için çok önemli. Bu sebeple her çekimden sonra stüdyo ve kostümler dezenfekte edilerek temizleniyor. Ayrıca her çekim arasında en az 1 saat boşluk bırakarak stüdyoyu olabildiğince havalandırıyoruz.

Hakkımda

Merhaba,

Özenle ve keyifle hazırladığım siteme hoş geldiniz. Umarım keyifli vakit geçirirsiniz 🙂

Randevu, soru, öneri ve şikayetleriniz için iletişim bölümünde yer alan bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimle,

Google Piksel
Bizi sosyal medyada takip edin.

Tuğçe Özdemir Fotoğraf